Про мене

13502802_1651657611825997_8436736735118950206_oМене звати Орися Молчко. Народилася і виросла я у місті Львові в сім’ї лікаря та інженера, тому вибирати своє призначення було відносно просто)) Після школи, яку я закінчила зі золотою медаллю, вступила і успішно, також,  закінчила, вже з червоним дипломом, Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, здобула фах лікаря-терапевта. Далі так само буденно, важко і працьовито перебігала моя трудова діяльність… У результаті якої,  я – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, працюю асистентом на кафедрі сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та в кардіологічному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги. 

Реальна практика показала цілком не радісний стан справ: пацієнти у важких стадіях хвороб, з далеко зайшовшими змінами. Лікуючи хворих і своїх родичів зрозуміла, що то – завершення шляху, і мої зусилля мало можуть допомогти. Чому так? Бо джерело проблем зі здоровям кожної людини полягає у її ставленні до самого себе, до світу, бажанні жити активно і довго, а не просто бути.

Що ж далі? Крім навчання, а потім роботи, завжди був спорт: художня гімнастика, плавання, бальні танці… Сьогодні з задоволенням займаюся слаломом на роликах, плаванням і фітнесом. Саме як лікар, занурившись в серидовище спорту побачила з іншого боку людей, пацієнтів кардіолога, які приймали ліки і … займалися спортом! Чимало з них робили це інтуїтивно, без нагляду спеціаліста!

Моє щире захоплення такими людьми змішувалося з тривогою. А що, як від незнання чи переоцінки можливостей, вони можуть зашкодити собі: гіпертонічний криз, приступ стенокардії, аритмія та інші ускладнення? І з такими випадками прийшлося зіткнутися насправді. Як зробити безпечним фітнес для людей з хворим серцем? Яку програму тренувань і дієти запропонувати при конкретній хворобі, конкретній стадії? І не тільки то! А як допомогти тим, в кого виявлено лише початкові зміни і людина твердо хоче не допустити їх прогресування?

Я зі свого боку не вирішу глобальних питань. Я не заміню Вашого кардіолога. Але вірю, що зможу допомогти полегшити чи зупинити хворобу через співпрацю з тим, хто страждає. Двоє проти хвороби – то вже команда!

Переконана в користі зміни способу життя, принципів правильного харчування і фізичних тренувань в лікуванні й профілактиці більшості найпоширеніших хвороб серця.

Дякую Вам, всім тим, кому не байдуже власне здоровя!

Сподіваюся цей сайт буде для Вас корисним 🙂

МОЇ кваліфікації та фото з тренінгів

Принципи і методи ефективного навчання в медицині;

 

20160813_130018

Курс Інструкторів основ реанімації (CPR/BLS) та кристування зовнішнім дефібрилятором (AED);

Курс Основ реанімації (CPR/BLS) та кристування зовнішнім дефібрилятором (AED).

20160813_125256 20160813_125734 20160813_125906